Co-packing – službové balení


Naše firma se věnuje od roku 1992 profesionálnímu zakázkovému balení zboží (contract packing, cracking). Zákazníky jsou hlavně firmy z bižuterního a sklářského průmyslu. Balíme pro ně perly, bižuterii nebo sklo podle jejich přání do sáčků, dóz, blistrů nebo krabiček.

Značení a personifikace zásilek

Řídíme se přáním zákazníků podle konkrétních objednávek, například přidáváme personifikované karty a promo materiály do zásilek nebo přímo k výrobkům. Také vkládáme ke zboží manuály. Dále výrobky přebalujeme, provádíme jejich značení, opatřujeme je 1D čárovými kódy (EAN, UPC, Code 39, Code 128 a další) a 2D čárovými kódy (QR kódy).

Balení do teplem smrštitelné folie

Nabízíme dále balení do polyolefinových fólií a tepelných smrštitelných fólií. Disponujeme vysokou kapacitou díky poloautomatické technologii, to vše za dobré ceny. Smrštění do fólie je vhodné pro široké portfolio krabiček, samostatných výrobků, setů výrobků, marketingových akcí, například přibalování dárků, vytváření multipacků atd.

Balení do celofánu

Dále nabízíme luxusní balení do celofánu (BOPP fólie) s možností aplikace odtrhávacího proužku (tear drop. Takzvané celofánování je považované jako standard pro drogistické zboží.

Bezpečnostní sleevy

Též aplikujeme bezpečnostních sleevy buď bez odtrhávací perforace, nebo s odtrhávací perforací. Samozřejmostí je značení výrobků. Pochopitelně balíme produkty i do dřevěných beden.
Zabalíme dárky pro vaše zaměstnance nebo obchodní partnery, sestavujeme dárkové balíčky pro nejrůznější příležitosti.